Powrót
Następne
Wróć do galerii
Bezpartyjni Samorządowcy idą do Senatu
Cieszy mnie, że tak licznie przybyli samorządowcy z całej Polski - powiedział Cezary Przybylski
Zdjęcie 1 z 3
Następne
Udostępnij
Reklama