Dziś o godzinie 17 odbędzie się uroczyste otwarcie wiaduktu na Trasie Autobusowo-Tramwajowej przez Nowy Dwór. Wrocławskie MPK przygotowało specjalnie z tej okazji wydarzenie, któremu towarzyszyć będą m.in. parada autobusów oraz wystawa komunikacyjna. Udział w wydarzeniu możliwy jest za okazaniem zaproszenia, które można odebrać m.in. w Biurach Obsługi Pasażera MPK przy ul. Świeradowskiej 22 oraz alei Kromera 21a. Autor: mat. MPK Wrocław