Wrocławskie Święto Kwiatów 21 lipca (piątek) 12:00 - wspólne układanie kompozycji kwiatowych, Muzeum Architektury 22 lipca (sobota) 10:30 Spacer po Ogrodzie Botanicznym, prowadzenie: Filip Marek (obowiązują zapisy) 10:00 - 17:00 Wystawa Kwiatowa oraz Wystawa wazonów ASP Wrocław i obiektów ceramicznych Marty Olejniczak i Magdaleny Maros, Muzeum Architektury 17:00 Barbara Porozmawiamy: 17:15 - o mężczyznach - Iwona Kałuża 17:30 - o zdrowiu - Krzysztof Gomułka 17:45 - o imitacjach - Piotr Jakub Fereński 18:00 - o dekoracjach - Filip Marek (pankwiaciarz) 22 lipca (sobota) 20:00 Festyn kwiatowy, Czuła jest Noc 21:30 Konkurs Kwiatowe bingo, Czuła jest Noc 23:00 Dzikie tańce, Czuła jest Noc 23 lipca (niedziela) 10:00 - 17:00 Wystawa Kwiatowa oraz Wystawa wazonów ASP Wrocław i obiektów ceramicznych Marty Olejniczak i Magdaleny Maros, Muzeum Architektury 15:00 - warsztat Kwiat w butelce, Klubokawiarnia Recepcja, ul. Ruska 46C, prowadzenie: Patrycja Nawrocka (obowiązują zapisy) Autor: FB