Powrót
Następne
Wróć do galerii
Co się stało z budynkiem naprzeciwko Cmentarza Grabiszyńskiego? Kiedyś były tam stypy, potem bezdomni. Teraz deweloper?
Tak tam było jeszcze rok temu
Zdjęcie 1 z 8
Następne
Udostępnij
Reklama