Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Dominikanie wybrali nowego przeora. Przez wiele lat był duszpasterzem w USA
Nowym przeorem wrocławskich dominikanów został ojciec Łukasz Miśko. Autor: Wrocławscy dominikanie
Zdjęcie 2 z 2
Poprzednie
Udostępnij
Reklama