Rzeczka/Sokolec
[middle1]W to miejsce niedaleko Nowej Rudy także dojedziemy z Wrocławia w niewiele ponad godzinę. Śniegu jest jednak jak na lekarstwo. Pojedyncze osoby zjeżdżają na sankach i nartach. Do mówienia jednak o prawdziwej zimie droga daleka. Gospodarze tras narciarskich robią jednak co mogą - wyciagi działają, trwa też sztuczne naśnieżanie. Prognozy na kolejne dni? Też mało zimowe. Prawdziwy śnieg raczej nie spadnie. Temperatury ujemne tylko nocą, w ciągu dnia niemal codziennie na plusie.
fot. Kamery online