Prezydent chce osiągnąć założony we Wrocławskiej Polityce Mobilności wskaźnik udziału transportu niesamochodowego na poziomie do 65 procent, co oznacza, że poruszanie się autem ma stanowić jedynie 25 procent wrocławskiego transportu. Cel ten pojawił się w obietnicach prezydenta. Został wpisany do realizacji do końca 2027 roku. Zobacz kolejne niespełnione obietnice prezydenta na następnych slajdach Autor: Jakub Jurek