Skoro przy parkowaniu jesteśmy - to kolejny problem osiedla, znany z resztą w całym Wrocławiu. Miejsc parkingowych jest tutaj stanowczo za mało. To skutki polityki władz miasta, które za wszelką cenę chcą zniechęcić mieszkańców do korzystania z samochodów. Efekt jest na razie średni. A auta na Jagodnie parkują wszędzie - także tam, gdzie zatrzymywać się nie wolno. Zobacz dalej na kolejnych slajdach Autor: Jakub Jurek