Gregory Porter, artysta balansujący na pograniczu gatunków jazz i soul, wystąpi we Wrocławiu. Możecie go znać z takich utworów, jak "Be good", "L-O-V-E" czy "Hey Laura". Artysta wystąpi 16 lipca 2024 roku o 20.00 w Narodowym Forum Muzyki. Autor: Materiały prasowe