Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Koszmarny wypadek na Dolnym Śląsku. Na auto spadło drzewo, nie żyje jedna osoba
Autor: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu
Zdjęcie 6 z 6
Poprzednie
Udostępnij
Reklama