Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu zdobył 70,2 pkt, co dało mu 16. miejsce w Polsce, ex aequo z Uniwersytetem Gdańskim. Uniwersytet Medyczny stał się w ten sposób drugą najlepszą uczelnią w Polsce. Ale w kategorii uczelni medycznych w kraju jest dopiero piąty - lepsze szkoły lekarskie mają w Warszawie, Gdańsku, Łodzi i Szczecinie. Zobacz kolejne uczelnie na następnych slajdach Autor: Tomasz Walów / Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu