Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Nastoletni sadyści uwięzili gołębia na torach tramwajowych. Zwierzę zginęło [ZDJĘCIA]
Nastoletni sadyści uwięzili gołębia na torach tramwajowych. Autor: Ekostraż
Zdjęcie 2 z 3
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama