Oddam przyczepkę rowerową na dwójkę dzieci, trochę sfatygowana, ma gdzieniegdzie dziury w tkaninie, ale jest sprawna koła, uchwyt mocujący, rączka itd. Obecnie zakurzona, do wyczyszczenia, leżała kilka miesięcy w piwnicy.
fot.Użytkownicy/facebook.com/groups/Uwaga Śmieciarka Wrocław oddam za darmo drugie życie śmieci