KOALICJA OBYWATELSKA
[middle1]Według naszych wyliczeń, w nowym Sejmie musiałaby zadowolić się czterema mandatami z Wrocławia. Posłami zostaliby:
Bogdan Zdrojewski
Alicja Chybicka
Michał Jaros
Małgorzata Tracz
*) Ponieważ Bogdan Zdrojewski jest europosłem, kolejną osobą z listy byłaby Anna Sobolak
fot. Koalicja Obywatelska / Facebook