Powrót
Następne
Wróć do galerii
PiS podziela obawy mieszkańców Różanki. „To nie będzie elektrociepłownia, tylko spalarnia śmieci”
Mieszkańcy od dawna protestują przeciwko budowie spalarni i sortowni śmieci przy ul. Obornickiej
Zdjęcie 1 z 2
Następne
Udostępnij
Reklama