Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Pożegnanie z węglem. Południe Wrocławia przejdzie na gaz. Powstaje nowa elektrociepłownia
Tak powstaje nowa elektrociepłownia w Siechnicach Autor: Kogeneracja
Zdjęcie 4 z 4
Poprzednie
Udostępnij
Reklama