Powrót
Następne
Wróć do galerii
“Rogatki uszkodzone”. Tabliczka wisi od miesięcy, bo kolejarze wyłączyli urządzenia
“Rogatki uszkodzone”. Kolejarze wyłączyli urządzenia na ważnym przejeździe Autor: k
Zdjęcie 1 z 2
Następne
Udostępnij
Reklama