Sylwester na Raz Dwa Trzy, NFM we Wrocławiu, 31.12 godz. 18 Podczas grudniowych koncertów zespół Raz Dwa Trzy pojawi się na estradzie wraz z NFM Filharmonią Wrocławską. Kultowe już utwory grupy, której przewodzi Adam Nowak, podszyte symfoniczną warstwą to przepis na prawdziwie doskonałą muzyczną ucztę. Niespełna siedem lat temu artyści zjednoczyli się, występując w NFM podczas jubileuszowego koncertu z okazji dwudziestopięciolecia zespołu. Był to niezwykły spektakl ze świetną muzyką i magicznym nastrojem. Zespół powraca do Wrocławia z dobrze znanym publiczności repertuarem, a ich grudniowe koncerty w Narodowym Forum Muzyki będą doskonałą okazją do spędzenia ostatnich dni 2022 roku w wyjątkowej atmosferze pełnej radości, ale i zadumy. Autor: Narodowe Forum Muzyki