fot. Zarząd Zieleni Miejskiej we Wrocławiu
Rewitalizacja Górki Szczepińskiej - lada moment, bo już wiosną tego roku zakończy się remont Górki Szczepińskiej we Wrocławiu. W miejsce starych i niebezpiecznych boisk powstaną nowe. - Będą dwa boiska, jedno do siatkówki, a drugie wielofunkcyjne do siatkówki, koszykówki oraz badmintona - wylicza Marek Szempliński z Zarządu Zieleni Miejskiej. Powstanie również tor wrotkarski, będzie górka saneczkowa, powstaną nowe ławki i elementy małej architektury, miejsca do grillowania czy stoły do tenisa.