Przejście Świdnickie - inaczej rozwiązano połączenie przejścia podziemnego z naziemnym (pozostawiono węższy fragment dawnego tunelu, ale nie można z niego przejść bezpośrednio na perony)
ZOBACZ KOLEJNE WIZUALIZACJE NA NASTĘPNYCH SLAJDACH Autor: archiwum/materiały inwestorów