Wieża widokowa na Wzgórzu Partyzantów - stała tu w XIX i XX wieku, do wojny; był pomysł, by ją odtworzyć, ale już wiadomo, że rewitalizacja Wzgórza tego nie przewiduje
ZOBACZ KOLEJNE WIZUALIZACJE NA NASTĘPNYCH SLAJDACH Autor: archiwum/materiały inwestorów