Te zmiany nie są przypadkowe. To nowa strategia Galerii Dominikańskiej, która reaguje na to, że w czasie pandemii wielu z nas przyzwyczaiło się tak bardzo do zakupów online, że rzadziej już zaglądamy do klasycznych galerii. - Chcemy, aby Galeria Dominikańska była ośrodkiem nie tylko zakupów, ale i miejscem spędzania wolnego czasu, aby pełniła funkcje społeczne, zdrowotne czy rekreacyjne - tak by nasi sąsiedzi mieli wygodne miejsce do życia, rozrywki, zakupów czy pracy - mówi, cytowana przez Gazetę Wyborczą, Małgorzata Komarczuk z firmy Atrium European Real Estate, właścicielki galerii. Czytaj więcej o zmianach w Galerii Dominikańskiej na kolejnych slajdach Autor: Materiały właściciela