Las Rędziński - ognisko: jedno miejsce na końcu ul. Żużlowców przy Odrze, dwa miejsca na polanie leśnej - wjazd od ul. Żużlowców, jedno miejsce w środkowej części lasu jadąc drogą leśną od ul. Żużlowców, dwa miejsca przy zbiorniku wodnym położonym przy wjeździe do lasu od osiedla Lesica, jedno miejsce przy drodze leśnej w kierunku Widawy przy tzw. Grubym Dębie. Zobacz gdzie we Wrocławiu można legalnie rozpalić grilla lub ognisko. Posługuj się ikonami strzałek lub przesuwaj zdjęcia na telefonie Autor: Google