Wiosenna wyprzedaż nadwyżek roślin - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego - rusza w niedzielę, o godz. 9 i organizatorzy szacują, że wszystko sprzeda się do godz. 11-12. Uwaga: żeby wejść, trzeba kupić bilet wstępu do Ogrodu (15/25 zł). Przy okazji można go wiosennie pozwiedzać Zobacz następne wydarzenia na kolejnych zdjęciach Autor: Dominika Hull