fot. Folgujemy
Wiosnę można poczuć w restauracji Folgujemy, która znajduje się przy Kniaziewicza 16. Co zamówimy do jedzenia? Wiosennych propozycji jest całkiem sporo - na śniadanie zjemy serowy omlet ze szparagami w cenie 43 zł, wśród zup króluje barszczyk z botwinką (26 zł), na danie główne poleca się wiosenny cezar - czyli sałatka z kurczakiem, szparagami, chipsem z boczku i nie tylko (49 zł). Do picia możemy zamówić m.in. pink iced latte, czyli podwójne espresso z musem truskawkowym i bitą śmietaną (24 zł).