Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do zdjęcia
Wrocław
"Wrócę jutro". To był ostatni SMS od Kasi. Co stało się potem? Policja prosi o pomoc
"Wrócę jutro". To był ostatni SMS od Kasi. Co stało się potem? Policja prosi o pomoc - slajd 6 z 10
Wróć do zdjęcia