Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Wrocław: 3 stacje pomiarowe to za mało, dlatego budują własne „smogomierze”
Autor: Bartosz Senderek
Zdjęcie 3 z 3
Poprzednie
Udostępnij
Reklama