Powrót
Następne
Wróć do galerii
Wrocław: Młody Ukrainiec wypił whisky. Wjechał w ogródek na Antoniego, potem uciekał przez pół miasta
fot. KMP Wrocław
Zdjęcie 1 z 4
Następne
Udostępnij
Reklama