Powrót
Poprzednie
Wróć do zdjęcia
Wrocław
Wrocław: Młody Ukrainiec wypił whisky. Wjechał w ogródek na Antoniego, potem uciekał przez pół miasta
Wrocław: Młody Ukrainiec wypił whisky. Wjechał w ogródek na Antoniego, potem uciekał przez pół miasta - slajd 4 z 4
Wróć do zdjęcia