Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Wrocław: Po alei Śląska pędził 120 km/h. Pożegnał się z prawem jazdy
Autor: KMP Wrocław
Zdjęcie 2 z 2
Poprzednie
Udostępnij
Reklama