Ul. Kwidzyńska Przy przejściu dla pieszych stanie “Agatka”, czyli znak przedstawiający dziewczynkę z lizakiem na żółtym tle, co oznacza, że przejście jest szczególnie mocno uczęszczane przez dzieci oraz znak “dzieci” żółty ostrzegawczy trójkątny przedstawiający dwie poruszające się osoby. Wydział Inżynierii Miejskiej przekazał ZDiUM-owi ten projekt do realizacji. Zobacz zmiany w organizacji ruchu na kolejnych slajdach Autor: Google