Powrót
Następne
Wróć do galerii
Wrocław: Ścieżka przy dworcu cała w błocie. "Droga do pracy to koszmar"
Błotnista droga do pracy. Ścieżka przy nasypie kolejowym wzdłuż ul. Stacyjnej Autor: Nadesłane
Zdjęcie 1 z 11
Następne
Udostępnij
Reklama