Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Wrocław: Sypie się kamienica w centrum. Piesi muszą chodzić po torowisku [WIDEO]
Sypie się kamienica przy ulicy Świętej Katarzyny Autor: Jakub Jurek
Zdjęcie 6 z 22
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama