Honda W małym ciele duży duch! – tak można napisać o Hondzie, która mimo złych warunków w jakich żyła około czterech lat, nie utraciła wiary w człowieka, a także w samą siebie! A miała ku temu powody… Honda to suczka odebrana z miejsca, którego nie można nazwać „domem”. Została odebrana interwencyjnie ze złych warunków z podwrocławskiej wsi, gdzie nie była właściwie traktowana, bez własnego miejsca („ani domu, ani budy…”) bez dostępu do wody i walcząc o resztki jedzenia z innymi psami. Początkowo gdy do nas trafiła była przerażona, bała się człowieka i ręki wyciąganej do niej, jednak wraz z mijającym czasem i z cierpliwością wolontariuszy, krok po kroku zaczęła się pięknie otwierać i dała nam szansę, zaufała, a teraz szuka już domu na stałe. Honda jest bardzo grzecznym, miłym psem uwielbiającym spacery, mimo swoich małych gabarytów ma chęci i energię na nowe przygody na spacerze. Ma około 4 lat, jest bardzo grzeczna i ładnie chodzi na spacery. Honda nie jest agresywna i nie gryzie, ale ma pewien problem z czystością, dlatego będzie potrzebować nauczenia załatwiania się na dworze. Numery opiekuna: 668 548 713 i 501 639 535 (sms) Zobacz na kolejnych slajdach psy i koty, które czekają na kochającego opiekuna Autor: Ekostraż