Wrocław: To będzie masakra! Wyłączą sygnalizację kilku skrzyżowaniach
Niedawno otwarty został wiadukt na trasie do osiedla Nowy Dwór. I powstał gigantyczny korek. Więcej pisaliśmy o tym tutaj: Wrocław: Ogromny korek na Strzegomskiej po uruchomieniu TAT dla autobusów • www.tuwroclaw.com Autor: Jakub Jurek