Maślice - ul. Maślicka i Kozia
- W końcu tam będzie nieszczęście. Dzieci wracają z zajęć dodatkowych z Suwalskiej po ciemku już i nie widać nic…Będzie wypadek tam a później będą umywać ręce ze nikt nie zgłaszał - pisze internautka. Autor: Zdjęcie nadesłane przez czytelniczkę