Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Wrocław: Znów będą remontować Rondo Reagana. Utrudnienia przez miesiąc [OBJAZDY]
Rondo Reagana - perony 3 i 4 nie są tak zniszczone Autor: Jakub Jurek
Zdjęcie 12 z 13
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama