Bezpartyjni Samorządowcy także na razie nie ogłosili, czy i kogo wystawią na prezydenta Wrocławia. Przez długie miesiące pewniakiem był obecny członek zarządu Dolnego Śląska Krzysztof Maj. Teraz słychać głosy, że o Wrocław powalczy jednak ktoś inny. Maj ma być lokomotywą Bezpartyjnych w wyborach do sejmiku. Ugrupowanie zamierza zrobić wszystko, by obronić swoje rządy w regionie. A do tego na swoich sejmikowych listach potrzebuje najmocniejszych nazwisk. Kodeks wyborczy po niedawnych zmianach zakazuje jednoczesnego startu do sejmiku i w wyborach prezydenta miasta. Czytaj na kolejnych slajdach o kandydatach pozostałych ugrupowań Autor: FB Krzysztof Maj