Prawo i Sprawiedliwość też do wyborów we Wrocławiu się nie spieszy. Czy po raz kolejny wystawi w nich posłankę Mirosławę Stachowiak - Różecką, która już dwukrotnie udowodniła, że w walce o najważniejsze stanowisko w mieście nie ma szans? Zapewne tak. Ale w grze są też inne nazwiska. W kuluarach mówi się o posłance Agnieszce Soin, o odchodzącym niebawem ze stanowiska kuratorze Romanie Kowalczyku czy o Dawidzie Jackiewiczu, który też za chwilę pożegna się zapewne z posadą w zarządzie jednej ze spółek Orlenu. Nazwisko kandydata PiS dolnośląska szefowa partii Elżbieta Witek ma ogłosić na przełomie roku. Tylko czy nie będzie już za późno? Czytaj na kolejnych slajdach o kandydatach pozostałych ugrupowań Autor: FB Mirosława Stachowiak - Różecka