Moaburger, bar z burgerami przy Placu Solnym, już wkrótce, po blisko 10 latach, na stałe zniknie z Wrocławia. Ostatni dzień, w którym będzie można u nich zjeść, to najbliższy czwartek, 28 listopada. Wrocławski lokal został otwarty na początku 2015 r. przez nowozelandzką, rodzinną firmę. Właściciele burgerowni niedawno podjęli decyzję o zamknięciu interesu w związku z problemami finansowymi - „To dla nas trudny moment, a decyzja o zamknięciu nie przyszła łatwo. Obecna sytuacja ekonomiczna, gwałtownie rosnące ceny produktów oraz wyższe koszty prowadzenia działalności niestety sprawiły, że musimy zakończyć tę wyjątkową podróż” - czytamy we wpisie na Facebooku.
Autor: FB Moaburger