Miejsca na Różance były wprawdzie dzikim parkingiem, ale służył on dziesiątkom kierowców. Teraz jest ładniej, bo powstał tu park kieszonkowy. Ale kierowcy nie mają już gdzie parkować. Myślicie, że ktoś w ratuszu się tym przejął? Kliknij w strzałkę i zobacz, gdzie jeszcze zlikwidowano miejsca parkingowe. Autor: Askaniusz Polcyn