Na ul. Powstańców Śląskich zmotoryzowani radzili sobie, stając na chodniku - bo choć to niezgodne przepisami - innej możliwości nie było. Teraz ma stanąć tam żywopłot. A co z kierowcami? Ich problem!
Kliknij w strzałkę i zobacz, gdzie jeszcze zlikwidowano miejsca parkingowe. Autor: Jakub Jurek