Śląsk Wrocław Niech występy piłkarzy Śląska przynoszą emocje kibicom. Ale wrocławianie coraz gorzej znoszą pakowanie w klub pieniędzy z miejskiej kasy i ze spółek miejskich. Tym bardziej, że wyniki osiągane przez piłkarzy są mizerne. Czy to efekt bezpieczeństwa, jakie daje gwarancja budżetu i czy piłkarze oraz sztab bardziej staraliby się, jakby klub był prywatny? Może wrocławianie będą mogli to sprawdzić. W końcu nawet pierwszemu kibicowi drużyny, prezydentowi Wrocławia Jackowi Sutrykowi, klub zaczął wizerunkowo ciążyć i zdecydował o jego sprzedaży. Nie przeszkodziło to miastu przekazać Śląskowi w ostatnich tygodniach kolejnych 20 mln zł. Zobacz na kolejnych slajdach następne wydatki Wrocławia Autor: Jakub Jurek