Szyna na podwalu Dzika szyna na Podwalu daje radość wrocławianom i mieszkańcom reszty Polski. Do czasu, kiedy nie zadamy sobie pytania o jakość prowadzonych przez miasto prac i remontów. Na tym odcinku ul. Podwale torowisko było przebudowane pod koniec roku 2019. Mimo tego szyny pod wpływem upałów wyskakują tam dość regularnie. Zobacz na kolejnych slajdach następne wydatki Wrocławia Autor: Czytelnik