Tramwaj na Jagodno Mamieni obietnicami kolejnych władz Wrocławia o tramwaju, który pojedzie na Jagodno ludzie kupowali mieszkania w tej części miasta. Wyrosło ogromne osiedle, a tramwaju jak nie było, tak nie ma. Po latach okazało się, że nie można na ul. Bardzkiej skrzyżować torów tramwajowych z kolejowymi. Wcześniej władze zapomniały ustalić ten drobny szczegół z kolejarzami. Następnie prezydent Wrocławia Jacek Sutryk zapowiedział, że zamiast tramwaju - ale tylko tymczasowo - będzie buspas na Jagodno. I na ten buspas Wrocław dostał pieniądze z rządowego programu Polski Ład, jednak, jak się okazało, w projekcie nie ujął torowiska, które mogłoby już w ramach przyznanych środków powstać i czekać na rozwiązanie problemu ze skrzyżowaniem. Zatem około 20 mln zł z Polskiego Ładu wróciło do budżetu państwa. Zobacz na kolejnych slajdach następne wydatki Wrocławia Autor: Jakub Jurek