Serial "Pierwsza miłość" świętuje we Wrocławiu 20. urodziny - slajd 5 z 10
Rodzina fanów serialu: Bartłomiej, Anna i ich córka Wioletta przyjechali aż z Koluszek. - Jako 13-latka zaczęłam oglądać ten serial i od 20 lat oglądam każdy odcinek - powiedziała nam pani Anna.