Wiktoria, Klaudia i Kuba z Tomaszowa Mazowieckiego.
Przyjechaliśmy tu, bo jesteśmy fanami - powiedziała Wiktoria - ja jestem największą fanką „Pierwszej Miłości” z naszej trójki powiedziała Wiktoria - przyjechaliśmy z moim narzeczonym i moją kuzynką, oni też oglądają ten serial Jesteśmy dość młodzi i nie oglądamy tego serialu od samego początku. -Ja zaczęłam oglądać ten serial w 2012 roku, a moja ukochana aktorka to Aneta Zając - dodała Wiktoria.