Pierwszy weekend ferii zacznie się deszczem. I to solidnym. Na termometrach we Wrocławiu zobaczymy 7-8 stopni na plusie. Pierwszy tydzień ferii będzie nieco chłodniejszy - od 6 stopni w poniedziałek do 2-3 stopni na plusie w czwartek i piątek. W tych dwóch ostatnich dniach synoptycy spodziewają się także opadów śniegu, ale nieznacznych. Śnieg szybko też stopnieje, bo w ciągu dnia temperatura cały czas będzie dodatnia. Półmetek ferii to znów wzrost temperatury nawet do 8 stopni Celsjusza i dużo deszczu, chwilami nawet ulewnego. Zobacz na kolejnym slajdzie prognozę dla Wrocławia na drugi tydzień ferii Autor: Pexels