Drugi tydzień ferii przyniesie już znacznie ładniejszą pogodę - będzie słonecznie. Synoptycy nie spodziewają się wtedy ani opadów śniegu, ani opadów deszczu. Na termometrach we Wrocławiu zobaczymy od 2 do 5 stopni na plusie. Podobna pogoda ma się utrzymać także w ostatni weekend ferii. Jest szansa, że śnieg pojawi się wtedy na południu naszego regionu i będzie można wybrać się na sanki do nieodległego Sokolca czy Andrzejówki. Autor: Pexels