Powrót
Następne
Wróć do galerii
Przed akademikiem stanęła stacja do dezynfekcji. Korzystają z niej wracający z wakacji studenci
Autor: Politechnika Wrocławska
Zdjęcie 1 z 2
Następne
Udostępnij
Reklama